Program

 

Program Cassovia Classic 2018

Pripravujeme pre vás ako počas každého ročníka Cassovia Classic program plný pohody, zaujímavostí a krásnych chvíľ...

(organizátor si vyhradzuje právo možnosti zmeny programu v odôvodnených prípadoch)

 

 

Štvrtok 24. máj 2018

Prehliadka historických vozidiel

10:00 – 16:00 - Mestský park Košice

Registrácia, parkovanie vozidiel

   
Prehliadka historických vozidiel

16:30 – 19:00 - Hlavná ulica Košice

Výstava historických vozidiel

   
Prehliadka historických vozidiel

od 19:00 - Mestský park Košice

Parkovanie vozidiel

   
 

Piatok 25. máj 2018

   
Prehliadka historických vozidiel

9:00 – Mestský park

Štart etapy prvého dňa podujatia

   
Prehliadka historických vozidiel

11:00 Návšteva dominánt Starej Ľubovne

   
Prehliadka historických vozidiel

14:00 Odjazd do Košíc

mestský park príjazd 16:00

   
Prehliadka historických vozidiel

16:30 Mestský park Košice

Program pre celú rodinu a príjazd vozidiel z etapy

   
 

Sobota 26. máj 2018

Prehliadka historických vozidiel

9:00 - Mestský park Košice

Štart etapy druhého dňa podujatia. Cieľ susedné Maďarsko

   
Prehliadka historických vozidiel

14:30 - AUPARK Košice

Návrat z etapy a „Potulka Košicami “s Milanom Kolcunom

   
Prehliadka historických vozidiel

16:00 – 17:45 Mestský park Košice

Parkovanie vozidiel

   
Prehliadka historických vozidiel

18:00 Kulturpark - Záverečný ceremoniál s udeľovaním cien

Slávnostný banket ku ukončeniu 5. ročníka Cassovia Classic 2018

   
 

Nedeľa 27. máj 2018

   
Prehliadka historických vozidiel

do 10:00 Kulturpark

výstava historických vozidiel a ich postupný odjazd účastníkov

Štartovná listina

 

 

 

Por.číslo Meno a priezvisko Značka a typ vozidla rok výroby vozidla
1 Pavol Skála Tatra 603 1964
2 Oto Melcer Rolls-Royce Phantom II. Continental 1933
3 Igor Kollár Jawa Minor I roadster 1939
4 Peter Brezovský Škoda 645 1929
5 Ľuboš Antolík Škoda 430D 1931
6 Marek Jakubčin Aero 30 1937
7 Lýdia Kojecká Škoda Popular Roadster 1939
8 Monika Hajduková Tatra 75 1936
9 Tomáš Jesenský Škoda Spartak 1956
10 Jakub Lampert Standard Flying Ten 1935
11 Gabriel Klein Škoda 1201 Sedan 1957

 

Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel
Prehliadka historických vozidiel